Serdeczności nigdy za wiele

Wczoraj była 286. Zupa na Głównym! Był to też ten dzień, w którym przyszli pracować z nami wolontariusze z Aquanet S.A. Było ich wielu. Zorganizowanych, chętnych do pracy. Nawet takiej, której nikt nie chce – to znaczy, zmywanie naczyń. W dwie godziny już wszystko było gotowe oprócz zupy, która się nie zmienia – jest gotowa na 16 i już! Obdarzyliście nas mnóstwem ciast. Oczywiście ciasta przynieśli wolontariusze, więc na dworcu było słodko, pysznie i nie brakowało rąk do pracy. Nie dziwi już nas fakt, że wracamy z pustymi termosami i skrzynkami. Za każdym razem, gdy nakarmimy każdego kto do nas przyjdzie mamy poczucie dobrze wykonanej roboty. Ta sobota była właśnie taka.

Kanapki zapakowaliśmy w woreczki udekorowane przez dzieciaki z Przedszkola nr 5 "Słoneczko" w Nowym Tomyślu z okazji Międzynarodowego Dnia Pomocy Potrzebującym. Oprócz rysunków były na nich napisy: Ciesz się życiem i miłością, Kocham Cię, Jesteś moim sercem, Myślimy o Tobie, Życzę Ci zdrowia, Kocham Cię, Jesteś moim sercem, Myślimy o Tobie.

Wielu z nas tych słów w codziennym życiu nie słyszy i nie mówi. Serdeczności nigdy za wiele. Pamiętajmy o tym.

Dobrego tygodnia Kochani! Pamiętajcie przez ten tydzień także o dobrej kawie w dobrym towarzystwie. Yerba i zielona też mogą być. My póki co tylko kawa, za którą z góry dziękujemy! https://buycoffee.to/zupanaglownym

Wiola