Karmimy, rozmawiamy, motywujemy, budujemy relacje

173. Zupa na Głównym za nami! Dziękujemy za kolejną "białą pyrę", ale wiecie jak jest. Zapału wystarcza tylko na jakiś czas, a potem trzeba dostawać od czasu do czasu pozytywne kopniaki, żeby nabrać rozpędu i zakopać głęboko tragiczny proces myślenia. W depresji mi się nie podoba, a poza tym z Wami ten stan jest niemożliwy. W ostatnią sobotę było smacznie i "lajcikowo". Pewnie myślicie teraz, jak nakarmić ponad 150 osób i się nie napracować? Ot, sekret tkwi w tym, żeby dołączyli Ci, którym taka ilość jedzenia do przygotowania jest niestraszna! A teraz w Zupie był wyjątkowy team.

Dzięki wsparciu Fundacji Allegro All For Planet cudowne 200 pysznych świeżych bułek z sałatą, pomidorem, ogórkiem, szynką, serem i hamburgerem przywiózł nam Pan Tomek, który przygotowuje najsmaczniejsze kanapki na świecie, a do tego jest przesympatyczny. Dziękujemy! 100 litrów bardzo pożywnego żurku ugotowały dla nas dwa Manekiny - Manekin Poznań ul. Kwiatowa i Manekin Poznań ul. Mickiewicza.150 bułek do zupy i tyleż samo porcji ciasta do kawy mieliśmy od ZagrodniczaCaffe. Takie cudowne wsparcie dostaliśmy dla naszych od portalu Glodny.pl. Panie Prezesie

Michal Zawiasa dziękujemy za zaangażowanie i za to, że w tę sobotę nie ubyło nam nic z konta, a ponad 150 osób zjadło cudowny, domowy posiłek!

Karmimy, rozmawiamy, motywujemy, budujemy relacje. Ciągle chcemy więcej, mądrzej i bardziej sensownie. Dzwonią kolejne osoby, które po terapii nie chcą wracać ani na ulicę, ani do schronisk. Pytają o możliwość bycia w naszych mieszkaniach wspomaganych i współpracy z nami, aby na nowo poskładać swoje życie. Z jednej strony to cieszy, a z drugiej chciałoby się powiedzieć "poczekaj, jeszcze chwilę, daj tym, co teraz u nas mieszkają jeszcze trochę czasu" i liczysz w myślach: jeden, drugi, trzeci zmotywowany przez nas na terapii, czwarty idzie za 2 dni, piąty zadzwonił z prośbą czy jest szansa. A dziś wtorek i znowu przyjdą na spotkanie z nami kolejni i pewnie poczujemy, że warto i należy pomóc. Mariola, jak ja nie" lubię" tego pytania: i jak myślisz? Myślę, że trzeba następnego mieszkania poszukać.

 

Bardzo Wam dziękujemy za wpłaty na nasze konto, za zbiórki organizowane na rzecz Zupy, za to, że mamy i rozdajemy, a często nie kupujemy. Bez Was nic nie byłoby możliwe.

Wiola