1-majowe spotkanie zupowe

Za nami 187. zupowe spotkanie na PST. 1 maja to Święto Pracy, ale my po raz pierwszy od wielu miesięcy mogliśmy sobotnie popołudnie spędzić na rozmowach, śmiechach, zabawie i na byciu ze sobą – z najlepszymi wolontariuszami, którzy ani przez moment nie zawiedli, chociaż sytuacja bywała momentami trudna.

Przez te kilkanaście miesięcy wytężonej pracy, obostrzeń, dostosowywania się do zaleceń nie było ani jednej soboty, która byłaby zagrożona tym, że z posiłkiem do osób potrzebujących nie wyjdziemy. Małgośka, Zuza, Magda, Justyna, Daria, Kasia, Jacek, Krzysztof, Filip – dziękuję, że w tym trudnym czasie mogłam zawsze na Was liczyć!

Zupa to ludzie, najlepsi z najlepszych! Dziękujemy Pracowni Gastronomicznej Robert Buchwald za to, że mieliśmy tak bardzo nam potrzebny czas dla siebie, bo zadbaliście za nas o to, żeby każdy potrzebujący otrzymał ciepły posiłek. Zaskoczyliśmy wszystkich pyszną, gorącą, sytą zapiekanką, którą przywieźliście nam na dworzec. Wydaliśmy wszystko. Ponad 130 porcji i nikt nie odszedł głodny.

Na deser były czekolady, kawa, herbata i pyszne ciasta od Was. Pyszne bułki od Pana Tomka były już zapewne na niedzielne śniadanie. Dziękujemy fundacji All For Planet, że możemy korzystać z tego dobra.

Wiola