Gotujemy z wolontariuszami z Santander Leasing SA

346. Zupa na Głównym odbyła się dzięki zaangażowaniu finansowemu i wolontaryjnemu pracowników Santander Leasing Polska. Dzień wcześniej dostarczyli do naszej siedziby ciasta, które upiekli dla naszych Zupowych Przyjaciół w zaciszu własnej kuchni, a w sobotę dzielna 11 zaangażowanych, empatycznych i chętnych wolontariuszek zawitała do naszej siedziby, aby ugotować 100 litrów krupniku oraz przygotować 160 kanapek. Wszystko po to, aby w sobotni wieczór każdy kto przyjdzie do nas na posiłek zjadł pożywne, domowe jedzenie. Z taką ekipą praca szła sprawnie i skończyliśmy wszystko w 2,5 godziny. Nawet zupa się trochę podporządkowała do tego tempa bo ugotowała się pół godziny przed planowanym czasem!
Dziękujemy za otrzymane wsparcie i miłą atmosferę. Jest to dla nas bardzo ważne i zawsze cieszymy się jak dołącza do nas biznes. Wierzymy, że wspólnie możemy zdziałać znacznie więcej. Mamy nadzieję, że to tylko początek i jeszcze nie raz spotkamy się przy wspólnym stole, aby zgotować trochę dobra.
A przy wydawaniu posiłku na PST - tradycyjnie. W pół godziny nie było już nic z przygotowanego przez nas jedzenia. Po ciastach i czekoladowych słodkościach, pełnych termosach zupy, kawy i herbaty oraz dwóch skrzynek kanapek pozostało tylko wspomnienie oraz poczucie dobrze wykonanej pracy.
Tym razem znacznie dłużej musieliśmy poczekać na medyków, którzy mieli bardzo dużo pracy.

Wiola